KDO JSME?

Pracujeme pro Vás již od roku 1991, kdy byla společnost AREA ZLÍN spol. s r.o. založena.

Od svého vzniku se zabýváme dopravní a stavební činnností. Za tuto dobu jsme si vybudovali rozsáhlou síť dodavatelů a odběratelů a získali tak doboru pozici mezi malými a středními firmami ve zlínském regionu. Pro své služby nacházíme odbyt mezi firmami, státními institucemi, ale i mezi živnostníky a soukromými osobami. Cílem naší společnosti je poskytovat kvalitní a vysoce profesionální služby v přijatelných cenových relacích.

Stavební činnost společnosti se zaměřuje především na opravy a rekonstrukce rodinných domů, bytů, průmyslových objektů, ordinací, kanceláří apod. Realizujeme komplexní opravy interiérů, venkovní úpravy a dokončovací práce, zateplování objektů i výstavbu rodinných domů na klíč. AREA ZLÍN je držitelem osvědčení pro realizaci zateplovacích systémů (Düfa Therm Wool a Düfa Therm EPS F) a je zařazena v programu Ministerstva životního prostředí – Zelená úsporám.

V oblasti dopravy zajišťujeme zejména vnitrostátní nákladní přepravu a spediční služby. K dispozici máme širokou škálu vozidel o nosnosti od 3 do 27 tun.

V roce 2008 byla naše společnost oceněna 8. místem v kategorii Nejsympatičtější firma Zlínského kraje v anketě Top 10 firem Zlínského kraje, kterou pořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně.